Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

1 n.
nuo 63 €
asmeniui
0
Jūsų paslaugoms įrengti 27 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 73-86 svečiai. Kambarių įvairovė: standartiniai, liukso kambariai, apartamentai - suteiks Jums puikią galimybę rinktis. Kiekviename kambaryje yra šiuolaikinė oro paskirstymo sistema, internetinis ryšys, palydovinė televizija, tiesioginis telefonas. Viešbutyje „Medūza“ sudarytos visos sąlygos asmenų su specialiaisiais poreikiais priėmimui – specialiai tam pritaikyti kambariai, vonios patalpos. Visų kambarių langai yra į jūros pusę ir tik keli kambariai - su vaizdu į pušyną.
 
Jus maloniai kviečia 60-ties vietų restoranas, siūlantis puikius pasaulio virtuvės patiekalus. Dideli langai suteikia galimybę maloniai pabūti pušų apsuptyje. Jaukumą ir ramybę sukuria lyriškai skambanti muzika. Užsisakę restorane, maloniai užkąsti ar atsigaivinti kokteiliais, gėrimais galite ir kambariuose.
 
Esant pageidavimui surengti konferenciją, seminarą ar tiesiog pasitarimą, mielai pasiūlysime 60-ties vietų konferencijų salę, taip pat visą reikalingą techninę įrangą. Aptarnavimas bei maitinimas konferencijų metu – neatsiejama paslaugų dalis.
Šalia viešbučio ir tik 100 metrų nuo jūros stovi kavinė „Medūza“. Kavinėje galite paskanauti lietuviškos, europietiškos virtuvės patiekalų.