Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

1 n.
nuo 91 €
asmeniui
0
Jūsų paslaugoms įrengti 27 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 73-86 svečiai. Kambarių įvairovė: standartiniai, liukso kambariai, apartamentai - suteiks Jums puikią galimybę rinktis. Kiekviename kambaryje yra šiuolaikinė oro paskirstymo sistema, internetinis ryšys, palydovinė televizija. Visų kambarių langai yra į jūros pusę ir tik keli kambariai - su vaizdu į pušyną.

SVARBU: 
* Viešbutyje įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė - viešbučio svečiams nemokamai.
* Sezono metu nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. - svečiams atvykus, suteikiama galimybė pasistatyti automobilį viešbučio aikštelėje už 10 EUR/para, tačiau viešbutis negarantuoja parkavimo vietos visiems automobiliams savo teritorijoje. Viešbutis neatsako už automobilio saugumą, automobiliui padarytą žalą, taip pat už automobilyje paliktų daiktų saugumą ir/arba praradimą.
* Sezono metu nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. - nepriimame su gyvūnais!
 
Jus maloniai kviečia 60-ties vietų restoranas, siūlantis puikius pasaulio virtuvės patiekalus. Dideli langai suteikia galimybę maloniai pabūti pušų apsuptyje. Jaukumą ir ramybę sukuria lyriškai skambanti muzika. Užsisakę restorane, maloniai užkąsti ar atsigaivinti kokteiliais, bei kitais gėrimais galite ir lauko terasoje arba kambariuose.
 
Esant pageidavimui surengti konferenciją, seminarą ar tiesiog pasitarimą, mielai pasiūlysime 60-ties vietų konferencijų salę, taip pat visą reikalingą techninę įrangą. Aptarnavimas bei maitinimas konferencijų metu – neatsiejama paslaugų dalis.